Quiz z nagrodami

Serdecznie zapraszamy do udziału w quizie, który przygotowaliśmy dla Państwa z okazji jubileuszu 200-lecia Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
W każdym miesiącu, od kwietnia do października 2018 r., można wygrać nagrodę - niespodziankę!
Warunkiem jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na odnalezione przez Was pięć pytań w parku Ogrodu Botanicznego. W odszukaniu pytań pomogą comiesięczne bezpłatne ulotki z mapką parku, które są do wzięcia przy kasie Ogrodu Botanicznego.
Na odpowiedzi w kwietniu czekamy do 30.04, w maju do 31.05 i tak do końca sezonu, do ostatniego dnia każdego miesiąca. Przysyłajcie je na adres konkursy@biol.uw.edu.pl
Nagrody dla wyłonionych laureatów będą do odebrania w kasie Ogrodu Botanicznego (naprzeciwko Obserwatorium Astronomicznego) od 15 dnia kolejnego miesiąca do jego końca (nagrody za kwiecień będą do odbioru od 15 do 31 maja, za maj od 15 do 30 czerwca…)
Jeśli liczba prawidłowych odpowiedzi będzie większa niż pula przewidzianych nagród, o wyłonieniu laureatów zdecyduje komisja w Ogrodzie Botanicznym UW.
W listopadzie 2018 r. przyznamy nagrodę specjalną dla osoby, która udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi w ciągu całego sezonu!

logo 200 obuw